Tutor Creative Commons License 2002.02.04 0 0 118
Haliho!

Szabin voltam egy hetig, a terepjaron szerelesen tulmenoen madaraztam egesz nap. Figyelemremelto haladast ertem el, amelyrol be is szamolok rogvest.
Eloszor is, mostmar odajon hozzam ha kinyujtom a kezem es hivom. Meg a hon szeretett kalitkajabol is kimaszik. Nekem onfeledt boldogsag volt, amikor eloszor a kezemre repult. Marha jo erzes volt ekkorat lepni a kapcsolatepites teren. Leszoktattam a tamadas mimelesrol is. Mar nem tamad ha zargatom amikor egyedul akar lenni, hanem hanyattdol, felborzolja a fejet es cuppogni kezd. Beeri annyival, hogy nem lep ra az ujjamra, de nem csipked. Eloszor buntudatom is tamadt, mert aszittem ra fog lepni toltam elore a kezem, de addig dolt hanyatt, hogy lecsusztak a kormecskei a rudrol es hanyattesett...
Es a bizalom igazi probaja : hagyta magat hatulrol megmarkolni. Es meg mindig megvan mind a tiz ujjam ! (2X5) :))
A Zsele' es a Baba szavakat tanitom neki, bar egyenlore meg nincs eredmeny, de nem adom fel :))
A furdeshez: talkaban nekem is szivesen lubickol, csak a zuhany nem koser nala.
Egyenlore ennyit, kesobb jonnek a beigert sztorik.

A jakohoz: a viszketes ket okbol lehet: eloskodok es borbetegseg. Ezt egy allatorvos meg tudja allapitani. Ha o azt mondja hogy nincs baja, akkor, felteve hogy hozzaerto persze, nem marad mas, mint hogy a madarad bankodik valami miatt. Ez nem biztos hogy a magany, lehet hogy elszakitottak tole valamit/valakit, azert banatos. Pedig a jakok nem szoktak. Probald a kalitot/voilert mashova athelyezni kisebb kornyezetvaltoztatast vegrehajtani (uj jatekok atrendezett lakhely stb), illetoleg "eroszaklod ra a tarsasagodat". Ez utobbit persze csak finoman. A fedeztetes nem hinnem hogy menne, ne futamodj meg a kihivastol, ugy fog igazan szeretni ha atsegited a szorult helyzeten.

udv nektek,

T.