Miak Creative Commons License 2002.02.03 0 0 3837
Kedves Traveler!

1.Azt mondtad nincsenek muszlim barataid. Aztan hogy ismered a keletet. Ez nekem nem jon ossze.

2.Hogy nem Amerika partjan allok az teny, nem kerdes. De nem azert mert muszlim vagyok es gyulolom a nyugatot. Keszek lennenek csak a revans kedveert romba donteni egy orszagot amely egyebkent is az egyik legszegenyebb.Nem hat meg hogy kozben segelycsomagot is dobaltak a bombak melle.

3.A mehemmel egyutt a gyerekem sem a te dolgod. Nem "szolgaltatom" ki senkinek es semminek.Mindenki ugy neveli a gyerekeit ahogy az tarsadalmilag es maga altal elfogadott.Bar meg nincsenek, de majd egyszer lesznek.Hidd el nem bombakeszitesre fogom tanitani.
Nekem nem mindegy milyen vallast kovetek, az iszlam a legtokeletesebb.

4. Bin Ladennek nincs szuksege a mi kis Magyarorszagunk penzere. Ugyanis van neki.Amit kabszereladasbol, fegyverterjesztesbol szerzett. A hirt a Blikkben olvastad?Lattam,cimlapon van...

5. Minden jo feleseg feladata reszben megteremteni a hatteret a csaladnak. Es remelem te is ugy gondolod, nem nagy gond, ha a feleseg is takarit.

Utald az iszlamot. De ne engem azert mert az vagyok. Koss bele a Koranba, a Hadiszokba, barmibe, de ne az en eletembe mert nagyon kicsi pont vagyok, a forum az iszlamrol kellene hogy
szoljon. Ha konkret kerdesed van, varom.

Előzmény: Törölt nick (3836)