crash__override Creative Commons License 2002.01.15 0 0 8400
Üdv,

Ha már jöttél, hát köszöntünk. De most ki hozzászólására lett volna válasz a Te hozzászólásod ? Úgy echte ?

Most a börzéről beszéltünk...
Az Németország, mi viszont itt élünk. A kenyér meg itt kerűl a 1/5-ébe a kinti árnak, mégsem hallottam még a németeket, hogy a közértben reklamáltak volna. (És nem is járnak ide, hogy tömegével csempésszék haza, hogy a börzén jó pénzért a helyi árak alatt adják!)

Helyi árak alatt? Ha olvastad volna a lentebb lévő írásokat, épp arról volt szó, hogy még drágábban adják, mint a boltokban...

Ha már a kereskedőkről van szó... Írtad: -Miért nem tartják a xy német gyártó teljes választékát?
Nem teljes választékot szeretnénk, csak ami a modellezéshez kellene. Olvastad lentebb Matiz történetét arról, hogy hogyan sikerült angol váltót vásárolnia? Ugye egyetértünk abban, hogy egy vasútmodellekkel foglalkozó boltban nem kellene ritkaságszámba mennie, ha van angol váltó?
Vagy netán a katalógusban feltüntetett egyenes vágánymező (1/2, 1/4 hosszúak) miért ritkaságok?

Mondjuk Nálatok (ha valóban az vagy, akinek kiadod Magad) a Váci utcában pozitívan csalódtam kínálat szempontjából, amikor volt N-es KKK (mondjuk az árán dobtam egy hátast, de megvettem).

-Ezt Németorstágban a kétharmadáért árulják!
Feléért....

Mi itt hőbörgünk az árakon, a kínálaton, de bemegyünk a boltba, és megvesszük, nem ez a lényeg?

Crash_

Előzmény: Deák Krisztián (8398)