martisz Creative Commons License 2002.01.10 0 0 8227
A gyerekről annyit, hogy a nagyobbik lányom 3 évesen szögelte le az első síneket az azóta már szétbontott analóg asztalomra, 5 éves koráig semmiféle festési munkálatból nem lehetett kihagyni, 5 évesen pedig 80%-ban egyedül rakta össze a Faller féle óriáskereket.Most 7 éves és sz...rik az egészre.De megjött az utánpótlás szintén lány formában, igaz ő 1 éves kora óta inkább az igazi gőzösökre bukott (2001.áprilisától szeptemberig minden szombat reggelt a Füstiben kezdtünk mozdonyvezetéssel) Most 2 éves, aktívan részt vesz az építésben, kicsit hiányolja a Roco piros-zöld világítós váltóállító pultját, az volt a kedvenc szórakozása, ilyen szempontból a digitális technika is jár lemondással...
Egy szó mint száz lányokkal is szép a vasútmodellezés. Egy tipp: nálunk 2 Fuggerth Csörgő és 6-7 vagon kötötte le a figyelmüket addig, amíg én a Roco-kat nyüstöltem, tökéletesen bírták a földön tologatást és a megrendezett kataszrófákat. Feleség szinten kiváncsi vagyok viszont, hogy van-e olyan nő a világon, aki örül annak, hogy a férje 30-40 ezerért (játék!!!)mozdonyt vesz ahelyett, hogy neki adná a pénzt ruhára, meg kozmetikai szerekre.
Sok sikert a szüléshez ! Én már kettőn túl vagyok