Puli Barát Creative Commons License 2002.01.06 0 0 3394
A Zenit Rt honlapján (www.zenit.hu), ezt írják a Roamer Searock-ról:

"A Roamer mechanikus automata órái között a csúcsnak számító kollekció, mely magában foglalja a változatosságot és az erôt. Legfôbb megkülönböztetôje az anfibio óratokrendszer, melynek titka a tökéletesen kerek hátfedél, mely pontosan illeszkedik egy ugyanolyan pontosan kerek középrészbe. Ez a biztonságos és hézagmentes óratok eredményezi a különleges megbízhatóságot. A kollekció egyaránt tartalmaz férfi és nôi modelleket, aranyozott, bikolor, nemesacél karcsattal vagy erôs bôrszíjjal.
1997-ben megjelentek a 7750-es Vajoux automata óraszerkezettel ellátott kronográf típusú órák, melyek férfiak számára készülnek.

Fontosabb adatok:
• ETA kvarc -és ETA 2836 automata szerkezet
• E.O.L. kijelzés
• 50-100 m-ig vízálló
• hezalit vagy zafír üveg
• anfibio tok
• 10 mikron aranyozás
• svájci gyártmány

Javasolt kisker árak: 75.750,- Ft - 184.320,- Ft"

Na most ez az "anfibio óratokrendszer" volt nekem olyan fura...
Igen én is úgy látom, hogy van acéltokos Searock de a képek szerint ennek az alján ez a kiálló anfibio rész csak sárgaréz.
SZámomra nagyon idétlenül néz ki, hogy ott a tok szép acél fölső része és alatta a tok alsó csúnya kiálló sárgaréz alja.
Nembeszélve arról, hogy nagyon szembeötlő, olyan mintha egy acéltokos kronó óra és a csuklóm közé raktam volna 4 darab egymásra rakott 20 forintost.
Ennyivel jobb ez a anfibio tok???
Mert nekem nagyon nem ergonómikus...

Előzmény: APT (3390)