tébláb Creative Commons License 2002.01.03 0 0 25
emlékeztek, régen az egyesen volt a szombat esti filmkoktél, menőmanóstul, abban volt meghökkentő mesék sorozat is. ott láttam egy olyat amit még nem olvastam (illetve többet is), arról szólt, hogy egy fickónál vacsorázott egy nő, dumálgattak, valahogy szóba került a faszi munkája és mondta, hogy valami olyan illatot fejlesztettek ki amitől a nő a szó szoros értelmében ellenállhatatlan lesz. elővett egy kis üveget, benne vmi folyadék, dumálgattak róla, a csaj hitetlenkedett, a fickó bizonygatta, hogy ez olyan illatanyag, hogy a férfi egyszerűen nem tudja visszatartani magát, ha megérzi a nőn, ráveti magát, a csaj csak nézett, nem akarta elhinni, a fickó nyomta a szöveget, hogy ez micsoda veszélyes dolog, majd az utcán történnek ilyen megerőszakolások stb... a csaj nem hitte, bezsongott tőle, és mondta, hogy ki akarja próbálni, a fickó tiltakozik, hogy ááá dehogy, nem lehet így meg úgy, semmiképp, a csaj erősködik, hogy úgyse hiszi, meg biztos azér nem engedi mer csak kamu, a fickó nagy nehezen odaadja az üveget, a csaj tesz magára, a fickó nekiesik, és nagy nemtehetekróla kiáltások közepette letémázzák a dolgot. másnapi kép, a fickó telefonál, ledumál egy másik csajjal egy esti találkozót, majd megy be drogériaszerű vmibe, kér vmi olcsó parfümöt, és odaadja a tegnapi kis üveget, hogy azt töltsék tele vele.
amúgy amelyik "annyira" nem tetszett, az az isteni bosszú rt. vagy mi, (vengeance is mine) az ötlet jó, meg önmagában az is jó, csak a többi mellett valahogy.., a végéről nekem hiányzott vmi fejbeütő, dehát telhetetlen vagyok.