te_o Creative Commons License 2001.12.22 0 0 3235
Hali!

BTS!
Azt hiszem, akkor megtalaltad az igazit? Vagy azert vannak meg almok? :)
Tissot: nekem is volt egy automata, massziv ETA szerkezettel, havi egy-ket perces pontossaggal. A kulseje jol nezett ki, az aranyozas tartos, acel tokos, zafiruveges. Szoval aranylag megbizhato darab, es ez szerintem az oraikra altalaban jellemzo. Belul egyszeru, alap ETA verkek, semmi plusz, kivul divatos, es szerintem szep design. A svajciak kozott ma egy tucatora, presztizserteke nincsen, uh. nem hosszu tavu befektetes, de a mindennapokban tokeletesen helytall. Nalam a 3 eve alatt semmi problema nem volt vele. Ja, es az aruk is elegge emberi.

APT, oyster!
A marketinges temahoz: manapsag ok veszik at a klasszikus kereskedoi szerepeket, eladjak az arut. Egy szupermarketben mar nem kepesek az eladok teged maradektalanul kiszolgalni, egyre inkabb csak arufeltoltokke-karbantartokka sullyednek. A mai vilagban szukseg van ra, elkerulhetetlen rossz. De meg lehet tanulni szurni az infoikat. Csak amig ez kialakul, addig sok viz lefolyik...

Vegul en is mindenkinek BOLDOG KARACSONYT KIVANOK, es hogy egy rovid idore csak a szepsege miatt nezzetek az orara.

te_o