te_o Creative Commons License 2001.12.21 0 0 3218
Hali!

Meg a sajat szerkezetekrol! Szerintem a sajat szerkezet az, amit a gyarto a sajat celjaira, sajat maga tervez. Tehat nem egy masikat alakit at, mert az soha nem lesz ugyanolyan. Az, hogy kataloguselemekbol tervez akar, az nem szamit. Nem varhato el, hogy mindent sajat maga allitson elo, foleg, ha egy szakosodott gyarto annal sokkal jobbat kepes eloallitani. A programozasi peldanal maradva, ha sajat programot irok akar kesz beepitett fuggvenyekkel, az azert sajat lesz. (Sot, ha nem vagyok olyan penge, jobb is, mint hogy en magam irom meg ezeket is). De ha vki. megirt egy programot, es en azt irom at, akarmilyen jol, az mar nem teljesen sajat munka!
Szoval a sajat tervezesnel minden alkatresz akkora meretu, es oda valo, ahova. Nincsen felesleg, nincsen hiany. Ha egy tf. automata katalogusverket tuningolnak kronova, az nem lesz attol meg egyenrangu krono szerintem, hogy ratesznek egy modult. (egyebkent akkor minek csinalnanak kulon kronokat is?). Ill. ha egy komplikaltabb krono verket (pl. 3 koros) egyszerubb stilushoz egyszerusitenek (pl. ket koros, no datum), akkor bizony lesznek felesleges reszek, uregek benne - minek? Egy celeszkoz mindig jobb az altalanosnal az adott celra, meg ha dragabb is.

BTS!
Az Elan is svajci ora, es meg pontos is... Meg a Flik-flak is (ETA). Szoval svajci az is, de felesleges rola beszelni, ugyanannyi plusz van benne, mint egy Casioban. Mivel en sportora vonalon nem vagyok tulzottan kepben, igy nem tudok erdemben hozzaszolni a velemenyedhez, de mint mar tobbszor elokerult a topicban, nekunk az ora celja nem csak a pontossag, mert akkor kinai atomora, aztan a topic egy eve nem elne. Egyebkent egy tavoli ismerosom uj Vectorjan egy honap utan lepotyogtak a mutatok...

te_o