nasfayzoli Creative Commons License 2001.11.29 0 0 4953
Rijswand: Jajj... te voltál az a másik nagyon komoly vevô, aki Aero-spoilereket akart hozzá
szerezni? Hmmm, hát akkor remélem, azért nincs harag! Igazából nekem se nagyon tudott a
Popovics idôpontot mondani, de elég erôszakos voltam (hiába, na, hát pont olyan modell
volt, amilyenre vágytam), így aztán megbeszéltük, hogy majd valamikor áthozatja Budaörsrôl,
merthogy ott állt egy ismerôsénél. Egyik hétvégén felhívtam, hogy akkor megnézném a '91-
es Aerót, ha lehet. Azt mondta, oké, én meg rohantam... pofáraesni. Ugyanis a műhelyben
rámutatott egy szürke, kibelezett motorú ötajtósra, hogy ô az. :) Mondom, mi ez, én nem ilyen
lovat akartam! :) Kiderült, hogy félreértettük egymást. De ha már ott voltam, hát áthozatta
nagy nehezen, kb. két óra várakozás után. Sötétben, koszosan, és spoilerek nélkül nagyon
lehangoló volt a kocsi, lényegében a belsô teret láthattam a maga kétségbe vonható
szépségében (fakormány, fa váltógomb, hiányzó elemek, és a redôkbe ivódott kosz). De
azért elkértem a srác számát, és napvilágnál, próbaút után már bíztatóbb volt a helyzet. Ez
volt kedden. Szerdán látogatás Szikszainál autó nélkül, csütörtökön immár autóval, pénteken
pedig már meg is vettem. Természetesen eladó, kétmillió forintért bármikor! Nem kell? Miért
nem? :)

vérponty: Freinek nem Saabja van, hanem Audija. Jajjj, ez off, ez off! :))) Végülis udvarias
levélke volt, úgyhogy kénytelen voltam a kérést tiszteletben tartani és odébbállni.

hgl005: Neeeeeeee! Éveket jártam Opel Vectrával, és nagyon rosszak a
szerviztapasztalataim. A csúcs az volt, amikor a Maxabonál (nem csak ott voltam) egyszer
döbbenten nézhettem végig, amint a szervizesek röhögve forognak egy ügyfél Omega MV6-
osával, és váltják egymást a volánnál... úgyhogy mentsen meg attól a jóisten, hogy Opel
szervizben javítsák a Saabokat is. Egyébként a Szikinél foglalkoznak 9-5-tel.

BlackStar: úgy nézek én ki, mint aki nem bírja? :) Már megnéztem, tényleg van ott egy 2.1-es
turbó, de az nem az én művem. Valami elcsúszhatott dizájnváltáskor.