hoze Creative Commons License 2001.11.29 0 0 4923
Hi all!

Holanc ugyileg: A holanc egy nagyon hasznos joszag szerintem! En mar tettem fel !sarban is! hehe! :) Nem igazan tudom mi is az igazi teligumi, mert dillemaim vannak ezugyben is. Szerintem egy jo MT-s gumi jo hoban, bar a jeges, letaposott havas uton nem fog annyira, mint egy lamellazot "teligumi". Dehat ilyenkor jo a holanc. Amit ugye elore is, hatra is ha egy mod van ra fel kell tenni, mivel az auto 4 kereken "tamaszkodik"... Bar ovatosan a holanccal, mert ha ovatlanok es baromarcuak vagyunk konnyen eltephetjuk lancait, ami szgk-nak is elofodulhat. Sorry attol akinek ez magatol erthetodo. Egy dolgot viszont mindenkepp jo ha szemunk elott tartunk! Nem csak elindulni kell tudni, hanem MEGALLNI is! A holanccal altalaban harom problema van: Az egyik az hogy ahol hasznalni kell, ott altalaban nem +30 fok van. A masik az hogy maceras egy kicsit felrakni, ha mar a kerek hoban van. (bar ezen egy kis lapatolassal konnyen lehet segiteni...)

Amugy alig varom mar hogy felkuldjem a negy holancot a mud-track gumria.... mar latom elore mi fog tortenni:)))) A holancot meg fogja "enni" a butykos gumi... hehe, bar teljesen nem tud bemenni a mintak koze a lanc, megse olyan lesz mintha egy kopott orszaguti gumit lancoznek meg. Nade mindegy!

Nah:

byez: Hoze