SharkL200 Creative Commons License 2001.11.26 0 0 4873
Kaposvári képek : http://kep.tar.hu/sharkl200
kb 200 db 800x600
Teljes Hoze elakadás sorozat a végén.

BiharyG: Mégegyszer köszi a kerékcsere segítséget és a szoftvereket.

Vasárnap nekem is volt negatív tapasztalatom a terepjárósok megkülönböztetésével kapcsolatban.
Kaposváron felszedtem egy kis sarat. A képeken látszik, hogy mennyit. Vasárnap hajnali 8-kor beállok az egyik benzinkúthoz a külső mosóba, hogy megszabaduljak a felesleges anyagtól. Kb fél óra múlva kezdtek szállingózni a népek, mögém is beállt egy ember. Nem ragozom, sikerült 2 órát mosakodnom, és még most sem tökéletes. Ember az első óra végén megőszült, kihullott a haja stb. Valószínűleg fejszámoló művész, közölte velem, hogy a mellettem lévő mosó álláson közben 10 kocsinak sikerült átvergődnie. Rólam persze lepergett, mint kocsiról a sár. Végül megunta a dolgot és átállt a másik sorba egy mikróbusz után. Azt még láttam, hogy a mikróbuszos srác beáztatta a kocsiját, majd elővett egy létrát, vödröt, vaxot stb. és nekiállt a kocsijának. Én közben végeztem és utánam beállt az időközben mögém álló kocsi. Emberem nemtudom mikor végzett, de átkait szerintem minden terepjáros-sarazósra kiterjesztette több generációra előre.