Törölt nick Creative Commons License 2001.11.10 0 0 6960
Hello!

Meglatogattam asszonykaval TEE-t a Westendben. Jo kis uzlet, termeszetesen egy-ket fotot elkattintottam, ha mar ott voltam... A hanggeneratoros gozos okozta a legnagyobb meglepetest, nagyon szep hangja van, a kidolgozasa is jo. A hang tekinteteben mast vartam, jobb, mint amilyenre gondoltam!
Az 1-es lepteku modellek...hat, inkabb nem mondok semmit; mert latni kell. A katalogusban levo V200 alomszep, de az az igazsag, hogy alom marad, mivel csak akkor tudnam megvenni ha megnyernem a heti 5-os lotto-t.... A V60-as is szepen kidolgozott, nem LGB szinvonal! Szoval az arakat le kell nyelni, ezert az arert viszont Maerklin-t kap az ember. (Kicsit jobban megertem a Maerklin-hivoket ezutan.) Van NOHAB is a kinalatban, a filmforgatashoz atfestett Great Northern szinu gep! Ezt is szemreveteleztem, szep kidolgozas, jo minoseg!
Vegszora: ha lesz Trix, akkor mar mindenkinek erdemes lesz beterni. Nem akarok reklamot csapni :-)

Mas, szinten modellbolt:
az Erzsebet korut-Kiraly utca keresztezodesetol par m-re (a Blaha fele) talaltunk egy uzletet. Nagyon jo, kis hangulatos modell-makett shop. A vasut-reszleguk IGEN felszerelt kiegeszitok tekinteteben: Auhagen, Vollmer, Noch, Faller, HEKI minden van, egy latogatast megerhet! Nehany olyan termeket is lattam, amit pl. az Erkel u-ban hiaba kerestem. Jo, hogy felfedeztem a boltot. Modellek: hat, ez mar nem olyan jo, mivel az arak elegge "korutiak": Hasznalt, szep H0 PIKO origi csikos NOHAB 19900 (borzen 13-16) atfestett meg kb. 20.000....PIKO BR130 6000Ft....szoval e tekintetben kicsit csillagaszok a sracok! Persze, ha valaki rakerdez, jon a nagy szoveg hogy rendbe is kell tenni meg alkatresz hozza...reszemrol inkabb a borze, lehet, hogy az ott vasarolt modellel egy-ket orat dolgozni kell, de ezer forintokat sporolhatunk. Ez leragott csont, amiert megis leirom: mindket elado nagyon ismeros a borzerol......

Ezek voltak mai hireink, udv mindenkinek. :-)