zzolee Creative Commons License 2001.11.03 0 0 236
Sziasztok Sorstársaim!

Sajnos engem is megáldott a jóisten fogorvos fóbiával... Én már legalább 6 éve húzom a látogatást a fogorvosnál de pár napja sajnos az a fog amivel 6 éve kezdett baj lenni megindult és tegnap éjjel iszonyatos erővel kezdett fájni... Már aludni sem bírtam. Ugyhogy most rávettem magam rendbetetem a fogaimat. Nemtudom mire számíthatok egy olyan foggal amivel már 6 éve baj van... De nem vagyok nyugodt az biztos. Hétfőn ha minden igaz elmegyek dokihoz. Apámnak van egy sztk-s orvosa a szentkirályi utcában aki szerinte nagyon humánus és odafigyel az emberre. Ha fáj megáll és ad inkább mégegy injekciót. Ha apám azt mondja jó akkor biztos mert ő legalább annyira fél a fogorvostól mint én... Nekem már az eszközök látványa is sok... Föleg amikor bemegyek és már a váróban hallom a fúrás hangját... Na akkor aztán nagyon kell eröltetnem magam nehogy hazamenjek... Ez a zselés dolog mibe kerül? Nemtudom mivel járnék jobban sztk vagy magánrendelő... Szerintetek? Nagyanyám kiröhögött amikor meghallotta,hogy félek a fogorvostól. Elmesélte,hogy amikor ő volt 18 neki hogy húzták ki a fogát. Hogy akkor legyen egy kis horror is a hozzászólásomban: Nagyon fájt a foga és hát elmentek az akkori "fogorvoshoz" sajnos a fogorvos részeg! volt és úgy kellett kihúznia a fogat egy hatalmas fém fogóval. Ráadásul először egy jót húzott ki... Aztán csak másodszorra sikerült a beteg fogat kiemelni... Ugyhogy ha végülis meggondoljuk manapság már babusgatják az embereket a fogorvosi székben... De akkor is!!! :-(((
Bocsi ha hoszú voltam!

Üdv és sok bátorságot mindenkinek!

ZZOLEE