hoze Creative Commons License 2001.10.28 0 0 4525
Hi all!

Had meseljem el mi tortent meg velem! Szoval az egyik mosas utan latom am hogy a kocsi alatt egy nagyon ficike friss olajfoltocska figyel. Namondom ezt meg kell nezni! Masnap valamit butyukoltem azt egy nagy tiszta papirt tettem a kocsi ala, es par ora elteltevel latom am hogy egy csepp szep tiszta citromos ice-tea szinu olaj figyel a papiron. Pontosan az elso diff. kornyeken. Jol megmostam megegyszer azt a reszt, azt megint vartam vele. Hat az eldi diff. jobb feltengelykihajtasanal eresztette. Irany szerviz. Persze garanciaba kicsereltek mind a harom szimeringet (2-ot + 1 ogyurut) az elso difinel. Persze ott voltam egy lelkesen figyeltem miaszartol ment tonkre. Eloszor arra gyanakodtam hogy a sok kukorica felcsevelese kezdte ki. De NEM! Egyszeruen csak eltomodott a tagulasi szelepecske a diffin. Hogyazazazaz!!!! ahhhrg! Es ugyebar nem tudott merre (fingani) tagulni a kis genya azt kinyomta a szimeringet. Ugyhogy most frankon ki fogom kerislagozni valahova... (utaster? mondjuk?) a hatsoval egyetemben.

Mellesleg megtalamtam a uzemanyagtartaly legzokejet is. Ahol ugye szijja a levegot ahogy fogy az uzemanyag. Annak se art ha nem vizet sziii levego helyett... Az is kap egy slagot. (az mar legalabb elo van keszitve slag csatlakozasilag.)

Ahogy felvan emelve a kocsi es nezegetem eszreveszem am hogy a bal hatso fekvezetek (merev) valami idiota helyen van elvezetve es valami ortari barom modon all a tengely mogott, a rugo alatt. Azon tanakodom miert ne lehete azt vedettebb helyen elvinni. Pl.: a laprugonal kozepen, az folott. Ott a laprugo ugyse dolgozik + ott van mellette a gumibak is. Szoval jobban megnezve eszembe jutott hogy multkor egy fat olyan szerencsetlenul gyurtem a kocsi ala, hogy az a bal-hatso kereknel feltekeredett UGY, hogy behuzta a kezifek bovdenet, es csak arra lettem figylmes hogy nem akar menni az auto (pedig lefele haladtam) ;))) Kiszaltam nezzem.... bazz... ezt latni kellett volna! Na mindegy. Kicsit visszatolattam azt a fat kiszedtem. Akkor kapott pofont a fekcso. ;))) Hat ennyi.

Azt meg nem neztem meg hogy az oszotmunek, valtonak, egyeb lofasznak van-e ilyesmi beazasi gondja...

Ja amugy mellesleg csinaltam egy nagyonfasza mobil-huto-kimoso-szerkezetet!!! :)) Csinalok rola gyors fotokat azt felteszem netre! Akit erdekel!? (majd jelzem!)

Egyebkent mit jelent az hogy PR?

Alfred:Add meg az emilcimed plz! Thx!

NLQ:Hello! Kene nekem .... vagy inkabb nem? :))))

Nivaskarcsiba`: A dizel tip. motor birja a vizet? Mert en batran szoktam itthon atmosni az egesz motort 200baron, ugy hogy semmit sem kimelek! :)) Meg megy az auto... Gonolom ezzel a tevekenyseggel jol kimosom a sarat, de a keneseknek is adok. Mit tudok egy ilyen mosas-(szaradas)utan sajatkezuleg "megkenyni"? Itt nem a szappannal az ekszijra gondolok! :))) Komolyan!:) koszi!

Amugy 2790! Jeeee.....mingyart utolerem a topikot. Ma is egesz nap olvastam. ahhhh....

Na byez: hoze