Sics Creative Commons License 2001.10.07 0 0 78
Üdv,

rég jártam erre ...

(Originalszki: üdv, ha emlékszel valahonnan rám.)

Anita:
a csajszi valamilyen szempontból tökhülye, bár kérdés, milyen szempontból...
( Bár valamilyen szempontból minden ember az. )

Ha eljut egy(nem egy) fiúval az ágyig, és aztán semmi ... és ez nem egyszer, nem kétszer előfordul, ott a csajszival valami hiba van.
/ Nem mintha mentegetni akarnám azt a srácot, aki ilyenkor erőszakodkodni kezd - ez szerintem bunkóság, bármennyire fel is van húzva. /

De könyörgöm: kérdezd már meg a barátnődtől, mi a túróért jut el meztelenül az ágyig egy olyan fiúval, akivel igazából nem akar ... ??

Ha azért megy oda, hogy "csak" elveszítse a szüzességét ? Vagy igazán akar valamit a fiútól, csak elsőre visszariad ? * Ha ez van, akkor nekifuthatna még egyszer-kétszer ... előbb-utóbb összejön.

Amúgy: lehet, hogy én vagyok régimódi, de nem értem, hogy miért kell rögtön dugni. Annyi minden van, fájdalmas-szép pillanatok, játékok ... Hova sietni ?? Nem mondom, hogy nem imádok szeretkezni ... dehogynem. De odáig el kell jutni ... és ez kinél meddig tart. Megtanulni egymást, megtanulni bízni a másikban ... a legnagyobb ajándékot, amit adhatsz a másiknak ... adni ... és ezt elfogadni ...

A srácok meg tökhülyék, amatőrök vagy mittudomén, ha ott vannak egy lánnyal, aki valszeg elég sokmindent enged nekik ... ha már eddig eljutottak ... és ennek ellenére nem tudták annyira felhúzni a lányt, hogy az személyesen és saját akaratából másszon rájuk ...

Már bocsánat, de ha nem azért mentek oda, hogy a másiknak jó legyen, akkor mi a nyavalyának mentek oda ?

Vagy csak én vagyok régimódi, és már ki is mentem a divatból ?

Szóval szerintem ha az adott ifjoncok azon izmoztak volna, hogy a leányzó jól érezze magát - és nem azon, hogy ők jól érezzék magukat ... mondjuk attól, hogy megdugják - akkor esetleg másképp alakultak volna a dolgok.

bye
Sics

Ps: nem kéne átmenni evvel a Hölgyek-Urak-Szex-be ??

***

Gonoszdi üzeni:

>>>>> Miért nem kötözték ki előbb ? Amatőrök !
Ja, hogy nem tudták ... ?
Akkor is. Előbb kikötözni, aztán megakasztani, akkor nem mászik el.
VILÁGOS ?! <<<<<

Előzmény: Alicia (-)