csillagvirag Creative Commons License 2001.09.18 0 0 277
Sziasztok,

elolvastam ezeket a kedves vitakat. Valoszinuleg az en hozzaszolasom is kavar egy kis port, pedig nem szandekozom senkit bantani, csupan szeretnem a velemenyemet leirni.

Ritakoala egyik irasa alapjan vettem egy eszkozt, miutan kiprobaltam rajottem, hogy neha a meseszovesbol hianyzik a tapasztalat.
Fenntartassal elolvastam azert a sztorikat, es bar tenyleg folytatasos novella jelleguk van, azert itt-ott izgi is volt. Ritarol pedig az a velemenyem alakult ki, hogy nem egy atlagos ember, ugyis mondhatnam vagy szeretik vagy gyulolik, kozombos nem tud maradni.
Viszont nehany megnyilvanulasabol erosen az az erzesem tamadt, hogy inkabb az erosebb nemet kepviseli. Tovabba a novellairo es a "Nagyon szepen kerlek benneteket, hagyjatok abba a haboruzast. En mar elmentem, ne bantsatok egymast miattam." hangvetele erosen kulonbozik attol, mint amit az utobbi idoben hallunk es latunk tole.
Bennem az is felmerult, hogy esetleg valaki bitorolja a nevet.

De szerintem a ket egyeniseg nem fer meg egymassal.

Nem hiszem, hogy vissza tudna bujni a "bubaj vagyok" kontosbe, igy az irasokert kar.

Viszont szivesen olvasnek masok tapasztalatairol. Remelem, hogy tuleli a topic a vihart.

cupp
csillagvirag