Törölt nick Creative Commons License 2001.09.13 0 0 36
Tulajdonképpen a problémám az, hogy 3 év együtt élünk. Tökéletes volt a kapcsolatunk, mind addig míg a barátnőmet elengedtem táborozni, (az ORFK Bűnmegelőzési osztályának csinálunk táborokat, az itt résztvevők csak és kizárólag gyerekek. A barátnőm és én ezekben a táborokban vezetők vagyunk, csak most én azért nem tudtam elmenni a táborba mert dolgoznom kellett). Lementem meglátogatni és azzal fogadott, hogy az egyik vezető (a szerepek miatt) elvette feleségül és az hülyén venné ki magát ha a gyerekek minket látnának együtt és nem a házaspárt. Innentől kezdve a páromat nem láttam mással csak az említett emberrel, aki persze az egyik legjobb haverom. A havernak éppen lelki bajai voltak, mert a tábor elött hagyta ott a barátnője. A párom azt mondta nekem ,hogy azért van vele mindíg mert pátyolgatja a lelkét. Ezek után én el is lettem felejtve, és nem foglalkozott velem. Haza tértünk a táborból és nem volt szex kettőnk között. Ezt furcsálottam, mert a párom minden nap szeretet velem szertkezni. Amikor felajánlottam neki, hogy akkor most lehet akkor nem akart. Ez így megy napról-napra, hétről-hétre, miközben a gyerekkel nap mint nap találkozik nállunk, mert mint mondtam a gyerek a barátom. Rengeteg jel arra mutat, hogy megcsal, de én nem merem megkérdezni, mert félek, hogy megsértem ezekkel a kérdéseimmel.

Úgy naggyából ennyi. Én nem akarok nyomozni és csak azt szeretném megtudni, hogy miképp bizonyosodhatom meg arról, hogy ő biztosan megcsal, és utánna mit csináljak vele. Beszélgessünk róla, őljem meg, szakítsak vele?