rezgaras Creative Commons License 2001.09.03 0 0 5827
Matiz írta:

> A peron ugyben nem ad senki otletet?

Nem vagyok biztos abban, hogy jól értettem a problémát. Ha jól értettem, akkor az az ötletem, hogy öntsd ki gipszbôl, de _fejjel lefelé_! Azaz, veszel egy sima lapot (laminált), elkészíted a peron keretét rajta, és kiöntöd gipsszel. Ekkor a kiszedás után a teteje gyönyörű síma lesz, az élei meg sarkosak. Az alja nem lesz síma, de azt meg többé-kevésbé csiszolópapíron való huzigatással le lehet simítani, és amúgy sem látszik.

> ...a szemelykocsikat osszehuzza az uj kapcsolo. Allitolag az univerzalis is tudja ezt, probalta valaki mar?

Igen. Nagyon jó az univerzális. Kapcsolódik más kapcsolókkal, saját magával mereven is, egy nagyon szellemes megoldással. Nagyon biztosan kapcsolódik. Az egyetlen baja szvsz., hogy egy kicsit bumszli. Ennek az az oka, hogy a többi idegen kapcsolóval úgy kapcsolódik, hogy _körülveszi_ a másik kapcsoló ütközôfelületét, azaz az univerzális kapcsoló feje szükségképpen nagyobb, mint a szokásos kapcsolók feje (hogy körbe tudja venni azt). Nekem van egy dobozzal, megmutathatom, ha tudsz várni novemberig.

Előzmény: Törölt nick (5816)