JimBeam Creative Commons License 2001.08.07 0 0 69
47 éves vagyok, segitséget kérek.
Ez év januárjában derült ki, hogy rosszindulatu végbéldaganatom van, eléggé előrehaladott. Műtét megtörtént feb.1-én, a problémák halmozódtak, kiderűlt ugyanis, hogy már a májban is áttétek képződtek. Ez a sok kis áttét a máj 1/3-át éreintette. Márciusban elkezdődtek az onkológiai kezelések: Eddig kaptam 5 citosztatikai kezelést és 3 máj kemoembolizációt. Ugyanakkor folyamatosan DD105 vizet iszom, Homoktövis olajat eszek, négy hónapig Noni gyümölcslevet ittam stb.
Az étkezésem kimondottam Csirke és hal husfélére és zöldségre, sok gyümölcsre koncentrálódik. A mai napon kontroll CT eredménye állapotom romlását igazolja, jelenleg már a máj 2/3-a érintett. A kritikus szakaszba kerültem, ugyanis a máj további romlása végzetes lesz számomra.
Segitségeteket kérem, ha valakinek hasonló betegségről van ismerete, vagy KEDVEZŐ tapasztalata és bármilyen ötlet, vagy kezelés amit még nem próbáltam kérem segitsetek!

Még megjegyzem, hogy a kemoterápiás kezelések után 5ször vettem fel máj helyi hőterápiás kezelést is.

Nem tudom elhinni és nem is akarom, hogy csak várnom kell tétlenül a végét.

Segitséget várok betegektől, orvosoktól, határon innen, és Európában van -e lehetőségem az élethez.