KaRmInCa Creative Commons License 2001.07.25 0 0 4
Szerintem a legegyszerűbb interneten lebonyolítani a dolgot, akkor egy csomó pénzt megspórolsz. Én Angliában voltam, saját magamnak intéztem mindent, tudok egy címet, ha gondolod. Az USA-ba vízum kell (J1, ha jól tudom)ez nekem kicsib bonyibb volt. Én egy nagyon rendes családhoz kerültem, előtte váltottunk pár levelet, hogy hova kell menni, hány gyerek, mennyi pénz, mit kell csinálni stb. Felhívtak telefonon is, ez nekem azért volt fontos, mert szerintem az illető hangja sok mindent elárul. Én csak egy (3 éves) gyerkőcre vigyáztam, de az felért hárommal is aktivitás szempontjából. Nekem sikerült egy nagyon rendes családot kifognom, mindenhova vittek magukkal, tényleg olyan volt, mintha saját család lett volna. Hallottam rossz tapasztalatokat, hogy a gyerekek azzal szórakoztak, hogy késsel dobálták egymást. Ilyenek is vannak, az a ciki, hogy sok helyen nem nagyon "nevelheted" őket, mert a szülők megsértődnek.
Egyszóval van benne rizikó, de nekem a legszebb élményeim között van számontartva.