JSB Creative Commons License 2001.07.23 0 0 5289
Nem akarok jól értesült lenni(ki nem állhatom), talán észleltétek nem szokásom, de:
amit írtam több modellvadút gyártó tapasztalata.
A bankjegy száma alapján pontosan tudni kié pl. Banco Italiana, Deutsche bank stb. ui. ha nincs forrás, akkor totális a gazdasági káosz. Akárki akármire mondhatja, az övé. Plé. Francia- német, francia-flamand, francia-olsz "imádat" stb.stb. A fémet, mint írtam azonosíthatod. Most jön a kanyar. A kezelésnél, ha pl. Gütenbachba jön (Faller) a milánoi nagykertől, ameddig utalás. OK. de ha Te voltál ott egyszer a kezelés, és mégegyszer mert az € nem volt einheimisch. Ez nem mese, ez gyakorlat! Nem jobb helyzet máshol sem, nem akarok kérkedni holmennyi gyártónál jártam, higgyétek el, én sem örülök neki, de ne legyetek naivak., a gyakorlat, mikor kivonják a nemzeti fizetőeszközöket... meglátjuk. Az tény, hogy már most akadozik, ui. hiszed vagy nem a Eu-n belül is másként megy be x a valutájával , mint q, s ez már is szépen kavar, meg ad egy csomó munkát a cégeknek(még több zsíros meresztős állsát Brüsszelben), pl.: Rivarossi, Jouef, Lima (F és I oda.vissza).
Örüljünk, hogy később jövünk, talán addigra úgy lesz (kívánom) ahogy Te írtad.
Második mondatodban van a kutya elásva: "lesz", nos már VAN, s az nem azonos a lesszel, pedig minden €-ben megy(eget).

Nekünk magyar modellezőknek egyre jó lesz, árat összehasonlítani, meg bankjaink csak egyszer húznak le mknket az átálláskor.

Előzmény: rezgaras (5281)