Bugi bacsi Creative Commons License 1999.02.23 0 0 27
Peter! Gratulalok. Ugyanazt a lelkesedessel teli megkonnyebbulest erzem a szavaidbol, mint amit en is ateltem tavaly. Legszivesebben mindenkinek elmeseltem volna, hogy fogorvosnal voltam, hogy milyen jol dolgozott, meg minden.
Az arakat vegignezve egyikotok sem jar draga fogorvoshoz. A mi fogorvosaink nyugati szemmel nezve gombokert dolgoznak. Egyszer Kanadaban volt szerencsem felkeresni egy fogorvost (aki mellesleg arab szarmazasu volt) es megallapitottam, hogy semmivel sem jobb a technikaja a magyar dokikenal, az arai viszont eszementek. Ott kihasznaljak, hogy az emberek hajlandoak sok penzt kolteni a fogukra. Itt a mi generacionk (en 25 vagyok) , ahogy Peter is irta, rossz emlekeket oriz az iskolafogaszatrol, ezert nem csoda, ha nagy onuralom szukseges egy rendeles felkeresesehez. Szegeny dokik pedig kenytelenek alacsonyan tartani az araikat, mert nem lenne beteg. Az alacsony arakbol nehezebben tudjak korszeru gepekkel felszerelni esetleges maganrendelojuket. Nincsenek valami franko helyzetben.
Az en fogorvosomnal egy tomes 2.000-tol 5.000-ig terjed, a tomes nagysaga, a raforditott ido es a munka aprolekossaga alapjan. Donat reszletesen megtervezi a majdani tomes formajat, hogy az minden szempontbol igazodjon a tobbi foghoz.
Es rendszeresen vicceket meselunk egymasnak.
Na ahoj