Péter Creative Commons License 1999.02.23 0 0 26
Gyerekek! El mertem menni!!!!

Épp onnan jövök, és nagyon büszke vagyok magamra! Bennem is a régi iskolafogászatok hagytak maradandó nyomot, csodálatos év volt, amikor véletlenül nem jutott ránk a sor, és nem ment az osztály kollektíve fogorvoshoz. Ált. isk. óta rettegek a fogászoktól.

Most még hat az injekció, de nagyon ügyesen csinálta! Semmi fájdalmat nem éreztem, és holnap megint el merek majd menni.

Ja, és a lényeg! Abszolúte nem cseszett le, hogy miért nem mentem hamarabb, sőt, biztatott, hogy nem olyan nagyon rossz a helyzet a számban, hamar rendbe lehet tenni. Mielőtt bármihez kezdett volna, megmondta, hogy az egész balhé mennyibe fog kerülni, és ez is nagy öröm, mert kevesbb, mint amire számítottam. Most nagyon :))) vagyok (bár eggyel kevesbb fogam van, de ennek már épp ideje volt) !!!
A neve:
Dr. Szentesi Zsuzsanna
Nem budapesti, és nem magán. De szuper és drága egy teremtés! (Viszont nem drága fogorvos!!! Bár állami, de jól csinálta.)
Muszáj volt ezt most elújságolni mindenkinek, mert ez a topik is hozzásegített, hogy végre elszánjam magam! Köszi!

P.