RézGróf Creative Commons License 2001.06.23 0 0 90
Sziasztok!

Pécsen lakott a barátnő az egyetemi koleszban. Gyakran lejártám hozzá, és ilyenkor lehetőleg úgy szervezte a dolgokat, hogy a szobatársa hazamenjen... :-))Megértő volt a csajszi!

Egy alkalommal nagyon tanult egy szigorlatra, mert egyszer már kirugták, azaz nekem igazán jó kisfiunak kellett volna lennem.
Mivel azonban már nagyon ki voltam éhezve egy kis kamatyra, már a bejárati ajtó melletti női biciklire is haptákba állt az én Lajos cimbim:-)

A lány elkezdett tanulni, én meg két sör segítségével elszunnyadtam. Úgy hajnali kettőkor viszont arra ébredtem, hogy valami nagyon gyomja az ágyt a hasam alatt...
Hát, Lajos nagyon nem bírt már magával.

A lány a szomszéd ágyon olvasott, egy szál pólóban.

Biztos nektek is volt már olyan "kedvenc" pólótok, amitől nem tudtatok megválni.
No, hát rajta is egy ilyen agyonmosott, átlátszó vizsga-előtti-kabala póló volt.

Gyönyörű D+ mellei szépen rezegtek, ahogy lapozott. Mindkét mellbimbója jól látható volt, amitől bennem beindult a fantázia-expresz...

De jó is lenne most egy kicsit lefetyelni azokat a rózsákat...

Ekkor vette észre, hogy nézem. Ott volt az a valami a tekintetében, amit én csak A villanásnak nevezek.

Szó nélkül átbújtam az ő ágyába, a lábai között becsusszantam a takaró alá.

Egy szót sme szólt, csak egy kicsit szétnyitotta a combjait.

Imádnivaló íze volt!! Édekés, kellemes.
Olyan, mint amikor nagyon szomjas az ember, majd összeragad a szája, és kellemes hűs vizet iszik!

Imádtam nyalni, a csúcs több mint egy órás nyalás volt!!

Ezalkalommal azonban nem birtam magammal, néhány perc múlva lefejtettem róla a pólóját.
A nyugalmi állapotban 6-7 centis pipacsokból most szilvamagok lettek!
Szokás szerint bekentem egy kis mézzel, isteni!!
(A szobatársnője az első néhány alkalom után megkérdezte, hogy miért van mindig egy maci méz a polcán, amikor itt vagyok. Attól fogva neki is volt, amikor az ő hapsija jött...)

Nem sajnáltam a mézet Lajostól sem.
A lány azonnal magába húzta, egészen tövig nyelte el a 22 centis rudat. Ilyenkor mindig éreztem, ahogy a torkának ütközik a makkom, baromi izgató volt!!

Nme bírtam tovább, mint 2 percig, telelocsoltam a torkát, száját, arcát a 10 nap alatt összegyűlt nedümmel!

Imádta az ízét, az utolsó cseppig lenyelte!
No, én viszont nem lelkesedtem az ötletért, hogy a saját kölykeimet nyalogassam, így mint ilyenkor mindig, arcot-fogat mosott.

Én közben simogattam, nyalogattam hátulról a fenekét.

Gyorsan végzett, már ugrottunk is vissza az ágyba.

Lajosnak csak néhány perc kellett, hogy újra bevethető állapotba kerüljön, közben lefetyelgettem a punciját.

Mint kiderült, a lány is nagyon fel volt már húzva, így ekkor már szinte nyüszített a vágytól.
Hanyatt fektetett, és magáévá tette, ami járt neki.

Szép lassan csúszott rá, minden egyes centijét kiélvezte!!

Aztán szép lassan elkezdett mozogni rajta, egyre gyorsabban, egyre vadabbul. néhányszor pózt váltottunk, persze végül a kedvencemnél kötöttünk ki. Ez úgy nézett ki, hogy ő az ágya végénél az ablakban, nekem háttal fordulva "nézelődött", én meg hátulról nyomtam, ami belefért!!
Közben a két gyönyörű cici a markomban...

Eszméletlenül jó volt, és imádnvalóan nyögdécselt, vinnyogott, szuszogott közben!

Mikor éreztem, hogy nem sokáig birja már, max. tempóra kapcsoltam. Sikongatva vonaglott orgazmus közben, én meg hörögtem, nyögtem!

Összerogytunk, elaludtunk.

Még szerencse, hogy az órát felhúzta, így nem késett el a szigorlatról.

5-öst kapott..

:-))