fuhur1 Creative Commons License 2001.06.15 0 0 7229
Apropo! Hulye filmek temaban:

Lattam valami Ninja Kinja filmet, ahol motoros sarkannyal akartak valahova ketten eljutni. Termeszetesen az alkalomhoz illo fekete gepek, felszerelve valami gepuskakkal. Mar ez onmagaban baromsag, de a rendezo itt meg nem allt meg. Az egyik motorja elkezdett "kohogni". Ettol a pilota alig birta erovel megtartani a rangatozo gepet! :) A jobb hatas erdekeben az a szerencsetlenkedes tartott vagy tiz percig. -Nekem mar sokszor adta fel a harcot a motorom.
Sosem volt szerencsem ennyi ideig elvezni a kinlodasat. A motor, ha meg akar allni, akkor megal es passz!- De ezzel meg mindig nem ertek veget megprobaltatasaim. A masik szerencses, akinek a motorja nem allt meg, egy kamion tetejere kellett, hogy leszalljon. Termeszetesen mozgo kamion! Nem minha a ret nem lett volna jo, de akkor semmi ertelme nem lett volna az egesznek. Hosunk sikerrel abszolvalta ezt a menetet is. En meg ittam egy uveg sort. Nyilvan a laptopos Boeing vezetese is egy szobaban almodozo agy szornyszulemenye.
Viszont nemreg lattam az "Azok a csodalatos ferfiak" cimu regebbi repulos filmet. Nekem nagyon tetszik. Persze kicsit naiv, neha van egy kis rendezoi tulzas, de a mostaniakhoz kepest szinte "dokumentum" film.

Udv,
Fuhur