braun Creative Commons License 2001.06.06 0 0 4504
Szép Jó Napot az Uraknak!

Két dologra reagálok,először a kisszériás modellek:
-Szerintem türelem,kitartás és alaposan végiggondolt tervezési és gyártási folyamat nagyon jó minőséget eredményez.Találkoztam már én magam is naygon szép öntvényekkel,amelyeken minden megvolt,és még hasonlitott az igazira is.
Cseh öntvényem nekem is van egynehány,ott igazából csak a a falvastagsággal voltak problémáim,de ez mozdonynákl annyira nem volt zavaró(legalábbis a számomra).A siklapokból kiöntött dolgok csak a ragsztás miatt macerásabbak,maga az öntés lényegesen egyszerűbb.
Festés:
Nekem egy TESTORS,mostmár AZTEK pisytolyom van,egy alapkivitel,de nagyon szépen lehet vele dolgozni,egyetlen problémája,hogy nehézkes tisztitani,igazából csakl a fejet kellene lecsavarni,és azt kipucolni,de az sajnos nem elég.Mindig bele kell piszkálni,és budipapirral kiganézni belőle.Régebben vattát használtam,de mikor a modelleken elkezdtek megjelenni a finom pamutszálak,akkor gyorsan váltottam a wc papirra,egyszerű,gyors és hatékony.Ja és többfunkciós:)))))))))).
Én is hűtőgépkompresszort ajánlok,mert az olcsó és megbizható,bár én tettem egyolajszűrőt a tartály és a pisztoly közé,mert az a dög egy kicsit köpi az olajat.Most akarok beszerzni egy néhai csehszlovák fogorvosi szék kompresszorát,mert azon a nyomáskapcsoló,lábkapocsoló is van.
Szerintem az AZTEK pisztolyai nagyon jók,a kezdő kivitellel is naygon jó munkát lehet végezni.
Minden jót
Barnabás

Előzmény: gyurmosz (4491)