DAttis Creative Commons License 2001.06.06 0 0 7013
Üdv mindenkinek !

Köszi az infókat a FISCHER ügyben is, én is tudom, hogy korrekt cég bár még nem utaztam velük, de mesélték.
Csak ugye csoport egyik tagja Neckermann-nal megy mi 16-an pedig a Fischerrel, mivel ha nem is sokkal, de olcsóbb az útja.
A Neckermann meg ha jól tudom MALÉV-val repüli charter járatát.

A futópálya elnevezésböl csak annyi nem volt tiszta, hogy miként határozzák meg a bal, illetve jobb oldalt, a számozást azt értem.

Tesóm az említett SABENA géppel 21.30-kor érkezett Ferihegyre, múlt kedden.
Múltkor tesóm kérdezte, miért nincs ejtőernyő (mentőeszközként) az utasszállítón.
Én meg nagyokosan rávágtam, mivel vész esetén mindenképp kényszerleszállást végez a gép.
Mondtam ezt :)))
Azon viszont meglepődtem, hogy a MALÉV 737-300-ason volt mentőmellény, mondtam is magamnak, egy tisztán szárazföld felett repkedő gépnek minek, aztán rájöttem, azért MALÉV gépek átrepkednek a Földközi tenger felett, Európa felett legfeljebb a tavakban találhatja magát (Garda tó, Chemsee, Attersee, Balcsi stb) :)))

Más.
Amin Párizsból hazajövet meglepődtem, hogy gépünk Pilisvörösvár,Üröm, Békásmegyer térségében érte el a fővárost, arra számítottam, hogy valahol délebre (Gellért hegy felett, mivel ott is szoktam látni a bejövő gépeket), így sajna nem láttam a Sashegyi házikónkat :((
Aquincumot láttam tisztán a gépből, meg az Északi vasúti összekötő hidat

Egyébként idén nagy repülő vagyok (leszek), itt volt a Párizs, most jön Mallorca, és ha igaz utazhatok barátnőmhöz Barbadosra (bár választ még nem kaptam mikor menjek, de augusztusra van tervben).
Bridgetown-ba sajna csak Londonon keresztül lehet eljutni British Airways-szel csupán 243 ezer Forintért (ingyé van...)
Apropó valaki esetleg tudja oda milyen géppel repül a British? (Jumbo? B767?)
Air France csak Miami-n keresztül megy arra a karib-tengeri szigetre.

Előzmény: szasza_hungary (7003)