joem Creative Commons License 2001.05.31 0 0 4437
csíkostáTTú 2001-05-29 22:40:32 (4413)
Legjobb tudomásom szerint a BR80 C, a BR81 D tengelyrendezésű. 81-est a régi PIKO óta nem láttam gyártani, bár ismeretem korántsem teljes. Természetesen én H0-ról beszélek, viszont a Roco TT 80-asai kép alapján gyönyörűnek tűnnek.

crash__override 2001-05-30 (4419)
A helyzet az, hogy én többször voltam Süveges Attila műhelyében, Szegeden, ahol az egész munkafolyamatot megmutatta. Én nem tudnám utána csinálni, de ez persze csak egy dolog. A másik dolog viszont az, hogyha a forma nem gyári modell,akkor:
a) nem tudom, hogy lehet formát csinálni,
b) soha nem láttam még két párhuzamos vonalat egy modellen.
Van szöcsim, Md-m, láttam a Szilit a Gigantokat, az Árpádot, sokmindent, a teljesség igénye nélkül. DE! a technológia ennél jobb minőséget nem tesz lehetővé. Ezt vagy elfogadjuk, és így vesszük meg, vagy nem vesszük meg.
Halkan jegyzem meg, hogy legjobb tudomásom szerint az említett szakállas ürge is az Attila kasznijait árulja. Ennyit erről.
A BYG is árul kasznikat, minőségben ugyanolyanok, de mondom nem ők a hibásak, hanem ennyire képes a technológia.

Webzin témához:
Nem tudtam megnézni, most itthonról sem, de proxyn keresztül soha. Nagyon várom már, hogy mind ez, mindpedig a V&M képei átkerüljenek valami civilizált helyre.