Aurumvorax Creative Commons License 2001.05.28 0 0 25071
Hali,

SzeZo
simán megérkeztem este

Berger
az a túra járható outival is?

B200 (szinte tőmondatokban)
vonattal mentünk le a Balatonhoz ( SzeZo, Kamikázé és a haverom Laci társaságában ) ehhez 2:30-kor kellett kelni :( .
a túrán eleinte 26-os átlagot tartottam, aztán mivel alig ettem valamit elkezdett korogni a gyomrom.. megálltam 50km-nél, betápoltam. Ahogy indulni készültem pont beért egy topikos csoport. Egy darabig velük mentem de a kaja még nem hatott, lehagytak. Néha csatlakoztam 2-3 fős bicajosokhoz, de nekem nem jött be a bolyozás. Vagy fékeznem kellett vagy túl gyorsak voltak nekem. Egy rövid szakaszon fenistillel és a haverjával mentem - ők is lehagytak. Aztán Norbika ért utol, vele mentem Keszthelyig. Itt beért a haverom, aki egy dög nehéz montival nyomult, terepre való külsővel ( olyan 15e forintos bicajjal) (ő volt az akinek tekerés közben éktelen hangokat adott ki a pedálja). Innen jóformán egyedül mentem, csak néha beszéltem egy-egy bicóssal. Aztán 170-175km között kilukadt a hátsóm (lehet hogy pont ott ahol Starquakenek is). Hát izé.. nem volt felszerelésem hogy megjavítsam. De jöttek a topikosok és gyorsan megjavítottuk (kösz nekik!). Kicsit lassabban tudtam folytatni, de beértem.
Útközben a nyakam miatt többször meg kellett állnom, sokszor megint csak a talajt bámultam.

Vártam hogy lesz vmi topikgyűlés az elején, de nem lett, így nem sok topikost ismertem meg :(

spd-t még nem használtam a túrán, mivel nem volt olyan színű a probike-ban amilyen passzolt volna a bringámhoz. elvileg ma este meglesz. viszont a cipőválasztékuk nagyon harmatos volt (országúti kéne). tudja vki, hol van a legnagyobb választék?