hefi Creative Commons License 2001.05.27 0 0 25023
Bocs rgranc, de ezt meg le kell irnom:

Sziasztok!

Igen en is sikerrel teljesitettem a B200-at! Szerencsere nem volt semmifeletechnikai problema, es a kezem sem kezdett fajni a hosszu uttol (leszedtem a konyoklot)! A legnagyobbgond az volt, hogy a 185. km-nel elfogyott a vizem :) Akkor az egesz sztori:

Otthon felejtettem a kajas kisszatyromat, igy nem tudtam enni a rajt elott.Villamgyorsan berohantam a Tempoba, hogy vegyek banant, de nem volt! Tamadt egyotletem, hogy keresni kellene zoldsegest! Sajnos nehezitette a missziomat, hogya bolt melletti ujsagarusnak fogalma sem volt arrol, hogy merre talalhato egy.Aztan egy helyi lakos segitsegevel megtalaltam. A boltban persze 4en alltakelottem, es szerencsere mind a negy vevo aproval fizetett, csak hogy tovabbtartson a vasarlas :) Aztan kirohantam a bananfurttel, es futottam a rajt fele.Kiki mar orditott, hogy indul a mezony! Egy banant sikerult csak benyomnom rajtelott, de tul sokat nem segitett, igy mar a 10. percnel elkedtem felelni a csokiraktaromat.A Balatonfoldvarig -ahol meg kellett maszni az elso komolyabb emelekedot-esemenytelenul telek a percek; az emelkedonel kezdtek leszakadoni emberek az elbolybol.Allitolag valami vasuti atjarot probalt meg atugratni LGee ezen a kornyeken, de a levegoben elfordul elso kerekekere erkezett, es hatalmasat bukott szegeny :(Keszthely fele faggatni kezdtem egy tobbszoros B200 teljesitot az ellenorzopontrol: "Igen ott meg fogunk allni es szep nyugodtan pecseteltunk, meg italutantoltunk, es zsiroskenyeredet is kenyelmesen elfogyaszthatod!"Ehhez kepest a pecsetelohelyen is iszonyatosan nagy zuzas volt! Mindenkirohant vadul pecsetelni, es az elboly mar indult is tovabb. Gyorsan felkaptamegy vajaskenyeret, es azonnal az elboly utan teptem. A kovetkezo par km-enugy fogyasztottam a frissitoeledelt, hogy kozben utol kellett erni az elsoket;raadasul az ut is lejtett, es tele volt hepehupaval, csak hogy nehezebblegyen az uton tartani az egyetlen szabad kezemmel a gepet :) Aztan kovetkezettegy olyan resz, ahol oldalszel volt. Itt termeszetesen felallt mindenki szepenatlosan, de a boly vegenek mar a szembejovo sav bal szelen kellett haladnia;szoval ez a resz is bovelkedett izgalmakban! Ezutan kovetkezett egy emelkedoahol ismet nagyon sokan leszakadtak, koztuk kiki is :( Ezen kemeny probatetelutan viszon ismet nyugisan haladt az eleje. Balatonfured utan az egyiksrac kiallt a nyeregbol, es valahogy kidolt oldalra, es elesett kb. 38 km/hs temponal! Eppen, hogyki tudtam kerulni, de a mogottem levo kerekes nem csak hogy atgazolt szegenyen, hanem a nagytanyerjaval vegig is szantotta a foldre kerult oldalat. Termeszetesenaz elesett keroson nem volt fejvedo (orszagutis korokben ugye nem divat)!Az utolso kilometerek -leszamitva, hogy par nem csak testileg faradt emberelkezdett vadul anyazni a masikra- esemenytelenul teltek. Szoval azelboly legelejen sikerult befejezni ezt a TT-t! Maximalisan meg vagyok elegedvemagammal! Aztan levezeteskeppen csobbantunk egyet a balcsiban :)

Adatok: Tav: 198.4 km Ido: 5:22 Atlag: 37.0 km/h

Topikosok akikkel talalkoztam: Kpeti, Krilin, Gombfoci, Papa, Fishtax, Robin, Orby, Kamikaze, Starquake
Listasok: LG, Gabriel, Andrew

Keszult nehany kep is: http://www.freeweb.hu/hefi

<hefi>