Kiki- Creative Commons License 2001.05.27 0 0 25016
Sziasztok!
Hazaertem!
Nagyon nagy nyomulas volt :))
Az elejen eppen eltudtunk indulni a mezonnyel a nagy keszulodes utan.Vegig Keszthelyig 36.5 koruli volt az atlag.Keszthely elott megbeszeltuk,hogy most akkor nyugisan megallunk es eszunk.DE NEM!!!
Egy percet alltunk kb. az ellenorzoponton.
Hefi kezebe nyomtam az ellenorzolapomat,akinek a nagy rohanasban a kezevel egyutt pecseteltek le :)
Kb.4dl vizet tudtam pluszban magamhoz venni.Igy maradt kb.1.2 L.Nem is ez volt a baj,hanem az,hogy az allatok mar el is indultak.Hefinek sikerult meg veluk menni.Engem nagy mazlimra egy Meridas allat segitett feljutni a bolyra.Itt pont egy brutal lejto jott,hatvannal zuztunk.Persze nekem mar nem volt attetelem sem,de felertem.Itt majdnem meghaltam.Ez sokat kivett belolem.
Szoval zuztunk tovabb.140km korul jott egy resz,ahol oldal-szembe szel volt,s az ut is emelkedett.Hat ezt a reszt megszivtam,mert a boly hatuljan voltam,s mivel mindenki szeliranyba allt be a masik moge,ezert nekem csak a szembejovoben volt hely.Persze jottek is szembol :((
Itt megint leszakadtam,Hefi nem.Mentem vagy 10 percet egyedul,de nem birtam felerni.Ekkor az Isten megint kuldott nekem egy angyalt.Egy brutal allat outist konyoklovel.Az utcso otven km-t vele mentem kb 37-es atlaggal(szinte vegig 40 felett mentunk,de ugye volt par emelkedo is).Az emelkedokon kapaszkodnom kellett a sracra,de nem szakadtam le.Egyre melegebb lett az ido,es elfogyott a vizem.Kb.20 km volt meg hatra ekkor.
Mindegy,nyomni kell!
Nyomtuk is,aminek az lett az eredmenye,hogy mindossze 6 percet kaptam az elbolytol!!
A vege:
199.17km 5:28m21s 36.4es atlag!
Szoval volt zuzas rendesen.
Hefi mindjart jon es beir meg egy-ket dolgot,ami tortent.Nem akarom elvenni a kenyeret.

Csobbantunk am a balcsiban is,bizony!

Kiki
U.i.:most szetzabalom magam