ritakoala Creative Commons License 2001.05.21 0 0 101
Tudom,hogy nagyon kicsi az a reteg akiknek a beontes elvezetet okoz . Tobbnyire kellemeTlennek, legjobb esetben elviselheto rossznak tartjak.
En ahhOz a pici retghez tartozom akinek elvezetet okoz a beuntes. Ami utana szokott kovetkezni az legalabb akkora elvezet szamomra. A beontes onmagaban nem mindig hozza meg a kivant orgazmust de feltetlen felsrofol egy olyan szintre ami utan mar a menyorszag kovetkezik.
Ennel nagyobb az az embercsoport akik a popsiszexet elvezik. Ehhez a reteghez is hozzatartozom. Mindig meghozza a maximalis orgazmist ha a popsimba kozosulok. (legyen valodi vagy muanyag ami belem hatol).
Van egy kisebb reteg amelyik szeretne muvelni a popsiszexet, de fajdalom es egyeb kellemetlensegek miatt mindig kudarcal vegzodott.
Az egesz probalkozasbol nem maradt mas mint egy tudat alatti szomoru erzes, hogy miert nem sikerul nekem az amit masok elveznek?
Egy sajat peldat hozok fel. Eppen arra keszultunk hogy a popsimba kozosulunk. Mar nagyon gyakorlott es magabiztos voltam abban az idoben. Hosszu elojatek utan nagyon fel voltam izgulva es nagyon vartam a behatolast es a megszokott elvezetet. Helyette, fajdalom jott a javabol. Abba kellet hagyni, mert azt hittem szetreped a lukam. Ezutan a jol bevalt beontes kovetkezett, es utana a boomerang siman becsuszott es nagyot elveztem.
Ezzel azt szerettem volna bizonyitani, hogy a popsiszexet en nem tudom elkepzelni beontes nelkul. Tapasztaltam mi kulonbseg van az elvezet es a fajdalom kozott.
En akkor is alkalmaznam a beontest, popsiszex elott, ha az kimondottan kellemetlen lenne szamomra. Tovabba a tisztasagmaniam is megkivanja hogy tiszta legyek belulrol is ahova be fognak hatolni. Enelkul a popsim nem kepes a kozosulesre.
Azoknak akiknek a poposzex eddig kudarcal vegzodott, de nem adjak fel a remenyt, azt tanacsolom, vasaroljanak legalabb egy egszeru gumilabdas beontot, es probaljak ki. Ne tessek szegyenleni.
Az emberek nem gyformak a szexben sem es a topicon sem. Itt is van egy olyan reteg aki nem szol hozza a vitahoz soha, hanem e-mailt kuld nekem. Ok titokban elvezik az irasomat. Ok azok akik miatt nem hagytam abba es ezutan is folytatom amig ki nem fogy a tortenet. A leveluk nem szoszerint, de valahogy igy kezdodik: Sokaig gondolkodtam, hogy merjek e irni neked stb. Valoszinu tobben vannak akik meg mindig gondolkodnak, hogy merjenek e irni titkos vagyaikrol, hogy tolem tanacsot vagy batoritast kerjenek. Valoszinu felnek a gunyos valasztol, vagy attol hogy ugysem fogok valaszolni. Bevallom en is felek a buta hozzaszolasoktol. (volt benne reszem)
Mindenkinek van valami titkos vagya amit a lelkeben dedelget soha nem talal senkit akivel a titkat megossza.
Mert fel hogy kigunyoljak az erzese miatt, ami perverzio. Mert az emberek tobbsege mindent annak tart ami kicsit is tovabb megy annal hogy "Tartsd oda, tedd be"
Legyun oszintek egymashoz. Bevallom en is a titkomat. Nagy elvezetet jelent szamomra, ha arrol olvasok, vagy hallok hogy ki hogy veszitette el a szuzesseget. Hogy en miert elvezem ezt amikor en is ateltem mar? Nem tudom, de nagyon felizgulok az ilyen torteneten. Hogy ez is valamifele perverzio? Lehetseges. Nevezzuk annak. De nem szegyenlem.
Kedves (meg) ismeretlen olvasoim!
Az e-mail cimem valtozatlanul a kovetkezo: wombat_59@hotmail.com
A wombat es a koala kedves erszenyes allatkak akiktol nem kell felni, mert az erszenybol soha semmi titkot nem adnak ki.
Udvozlettel Rita (Koala maci)