n0ri Creative Commons License 2001.05.02 0 0 264
szervusztok
rólam nemrég kiderült, hogy háromkeresztes háziporallergiám van. a jelek a következők voltak, egyrészt állandóan úgy éreztem, hogy tele van hátul az orrom, de nem folyik, tehát nem vagyok náthás, másrészt elkezdtem egyre jobban horkolni, amit férjem egyre nehezebben viselt. A pulmonológiai klinikán csináltak alvásvizsgálatot, itt végezték el az allergiatesztet is, kiderült, hogy kevés oxigénhez jutok alvás közben és ez állandó fáradtságot okoz. Claritint és Flixonáse orrsprayt kaptam, többé kevésbé használ, de néha kevés. A gond az egyészt, hogy a hálószobában padlószőnyeg van, amit még nem tudtunk parkettára cserélni, másrészt van öt cicánk, akik megszokták, hogy ki-be járnak, átnevelni nem lehet őket. az allergológus azt mondja, el kéne őket ajándékozni, de ezt még elképzelni sem tudom, ti. igazából nem vagyok a macskaszőrre allergiás, de állítólag hoznak be annyi koszt, hogy az atkák boldogan szaporodjanak. Mi a véleményetek, létezik-e valamilyen természtes gyógymód, amivel ellenállóbbá tehető a szervezet az allergén anyagokkal szemben?