Kígyó Creative Commons License 2001.04.22 0 0 180
Kedves Webmastermason,

azt előrebocsátva, hogy rokonszenvezek a kőművességgel, a honlapotok siralmas. Ilyen, finoman szólva, egyszerű szerkesztést 5-6 éve lehett látni, manapság a technikai analfabéták személyes lapjain dívik még. A "jogtalanul elrabolt" kitétel a kép alatt pedig feleslegesen hangulatkeltő, ilyet sokkal-sokkal jobbra állók szoktak mondani vélt vagy valós egykori tulajdonaikra. Nincs magyar ékezetes szövegszerkesztőd, vagy az én böngészőm produkálja a skandináv, román stb. ékezeteket? Honlapot amúgy sem szövegszerkesztővel kell csinálni. Nem beszélve arról, hogy egyetlen számot, a 2000/1-es (!!!) olvashatjuk csak.

A nyomtatott Keletről, ha lehet, csak rosszabbat tudok mondani - már ha ez a Kelet azonos azzal, amit a Szabó Ervin Könyvtár folyóirat-szabadpolcán lehet olvasni. A gimiben különb kinézetű iskolaújságot csináltunk.
Bocs a hosszú és éles kritikáért, de épp azért írom, mert pont tőletek fájdalmas ez nagy igénytelenség.

Szóval igyekezzetek, én mindezt építő (érted, építő!!!) kritikának szántam.

Más: korábban céloztál rá, hogy a Holy Grail már megjelent korábban is. Erről van biztosabb adatod is? Ismered a Gabriel Knight 3 játékot? Annak a története eköré fonódik.

Szia

K