Andrew_s Creative Commons License 2001.04.21 0 0 146
Kiválasztottam a középsot mielott részemrol lezartnak tekintenem az izelgetesemet.
1. A jelszovaltoztas tenyenek leirasa nem azonos a modjanak leirasaval.
2. Az alapveto intelligencia léte vagy nem léte nem helyettesiti a szerzodest, mert nem azonos a gondolatolvasassal.
3. A bitvadasz megkozelites éppen az, hogy végigolvassuk asite-ot, meg osszeboklasszuk a menuket.
4. Lehet, hogy rossz a java beállitasa, de gyanus, hogy minden más esetben müxik, csak itt nem. De lehet, hogy csak verziogond van.
5. Lehet, hogy szinten intelligenciahiba, de szerintem az on line szolgáltatáshoz tulajdonképpen be se kéne menni egy fiokba sem. Vagy ugy gondoljátok, hogy aki kulfoldre utazik az repuljon haza bárki internetes gondjai miatt?
6. Lehet, hogy zárva van egy porttartomány, de amig nem gyözödtem meg valaminek a müködéséröl nem is nyitom ki. De hagynám magam meggyözni, ha pl. az ügyefleseknek lenne halvány gözük a rendszerükröl. Erre nézve szintén nem a site végigolvasása a megoldás.
7. Ahogy pedig terjedni fog az net, csak remélem, hogy a diktátum-rendszereket padlora küldik. A számla megléte ugyanis szintén nem IQ kérdése.

Üdv újra az unIntelligen Service-tol az OTP baráti körének.

Előzmény: zsömike (144)