KOZMOPOLITA Creative Commons License 2001.04.16 0 0 64
Jo regen irt mar valaki erre a forumra, ha megnezi valaki, akkor most talal ujabb bejegyzest. A felhasznalonevem (KOZMOPOLITA) tulajdonkeppen a "draga jo" Kovacs Gabortol szarmazik, aki ezt mint sertest vagta a fejemhez, de tulajdonkeppen keves ilyen dicseretet kaptam eletemben. (Ugyano nemzetarulonak is nevezett, ezt is csak Eorsi Istvan kapta meg rajtam kivul, szoval ez sem egy utolso kituntetes!!!).
A kirugasokrol csak annyit, hogy a nagy kirugdosasok nem tudom, hogyan, mikeppen zajlottak, de Kovacs Gabor is vette a szuret, (vagy "raadtak"), a lenyeg, hogy isten nem ver bottal... Hogy a Jozsef Attila Gimnaziumban az Elso Vilaghaborut mint "Magyarorszag Nagy Honvedo Haboruja"-t tanitotta, hogy az a mondat, hogy "Ellentetben az allitasokkal Magyarorszagon nem hatszaz ezer, CSAK haromszaz ezer zsidot oltek meg", szoval , hogy ez elhagozhatott tortenelemoran, azert az nem volt egy semmi elmeny am... Es hogy negy even at rendszersen ugy kezdte a letolasokat osztalyfonoki oran, hogy "Mar megint mit csinaltatok, bunko-paraszt-ciganyok???". Hala az ilyen behatasoknak most kulfoldon vagyok es nagyon ritkan megyek Magyarorszagra, ahol ilyen urgekbol nem csak egy van.
(Ja meg egy adalok Kovihoz: amikor a reformaciot tanitotta, azt mondta, hogy "1517 tulajdonkeppen ugyanolyan, mint 1917: az egyetemleges katolicizmus elleni osszehangolt tamadas". Na talaljatok ki, hol tanit most? Igen, egy evangelikus iskolaban. Mondom: isten nem ver bottal.
Adjuk meg a csaszarnak, ami a csaszare: nemettanarnak nagyon jo volt, de a tortenelemtanitastol el kene tiltani a nyilasokat.
Elnezest, hogy nincs ekezet, de itt nincs magyar billentyuzet.