tcaoe Creative Commons License 2001.04.10 0 0 39
No, ma kaptam hirt ujabb fejlemenyekrol.
Kenytelen vagyok levonni a kovetkeztetest, hogy az AB Aegonnal nem tudjak mit csinalnak(mert, ha tudjak, egyertelmuen szelhamosok).

Szoval, amit meg nem irtam eddig, es arnyalja a kepet: a baleset sotetedeskor totent. Az utanfutot orzo ember vegig azzal ervelt, hogy elottem tobben is ki tudtak kerulni az utanfutot. A rendor tobbszor is elmagyarazta neki, hogy igen, de azota besotetedett, es ha jonnek szembe(az esetemben egy egesz kocsisor) akkor mar elegge nehez eszrevenni, mivel nagyon koszos, nem latszanak a fenyvisszaveroi, es nincs jelezve(haromszoggel), hogy ott van. A baleset utan tobb auto is a roncsok koze hajtott, a haromszog, es a Clio elekadasjezojenek villogasa ellenere. A tanu elmondta, hogy o sem latott semmit az utanfutobol. Ennek alapjan a rendor egyertelmuen megallapitotta, hogy a masik fel a felelos, es szo sem lehetett felelossegmegosztasrol. Ennek ellenere a biztosito arra hivatkozik, hogy masok is el tudtak kerulni a balesetet(en is el tudtam volna, ha nem jonnek szembe, tehat alapveto, hogy masoknak szerencseje is lehetett, valamint, hogy 5-10 perccel azelott meg latszott, mert nem volt teljesen sotet), en miert nem, a felelosseget pedig 30%-ban ram taksalta. Ez alapjan a biztositonal olyan embernek kellett inteznie az ugyet, aki egy 8 altalanost vegzett ember szintjen all, mert az nem ertette meg, hogy mi a kulonbseg a sotet es a szurkulet kozott... Ezenkivul, igyekszik bebizonyitani, hogy az eurotax alapjan az autok valos erteket szamoljak ki. Ennek alatamasztasara kimasolta az Expressz nehany hirdeteset. Csak en meg megneztem az autokat, es azt kellet latnom, hogy valoban lehet 1,1-mio-ert olyan evjaratu es felszereltsegu Cliot venni, mint az enyem volt, csak eppen az allapota all nagyon mesze tole, mivel ennyiert csak igen sokat futott, csorgo motoru, kopott fenyezesu es belseju, esetleg tobbszor torott autokat lattam, az enyemhez hasonlo allapotut legolcsobban 1,23mio-ert talatam, de abban meg nem volt szervokormany....