.csihipuhi. Creative Commons License 2001.04.06 0 0 169
hmm..hmm... problémás esetek...Nos,szerintem ottis csak a türelem és önzetlenség segíthet.
De ha ahogy irtad,a problémás partnereid nem viszonozták a te önfeláldozásod,és nem indokolták meg konkrét okkal,hogy ők miért is nem akarják a dolgot../esetleg valami rossz élmény,vagy tévhit,amit,ha tényleg szeretnek ,hagynak rá lehetőséget,hogy eloszlasd../akkor ott már nem benned van a hiba,hanem a partnered nem szeret téged úgy ahogy kellene..szerintem az már nem a problémás eset kategóriába tartozik,hanem a kihasználáséba...vagyis az ilyen lányokkal először a kapcsolatotokról kellene beszélni..
Amúgy,hallottam olyat is,hogy egy-egy lány,nemélt át semmiféle rossz élményt,tévhite sincs,csupán attól fél hogy valamit rosszul fog csinálni...hogy nemlesz elég jo a partnerének,főleg ha tudja,a partnere sokkal tapasztaltabb mint ő,és ezért az egész orális kielégitését elutasitja/persze csak azt amit neki kellene tenni/valami kitalált indokkal vagy akár megmagyarázatlanul...Úgyhogy ezen a téren is lehet puhatolózni,ha a lány nemakarja a dolgot...biztósítani arról,hogy mivel szereted,amit ő csinál csakis jóleshet a számodra....stb stb