vikilány Creative Commons License 2001.04.03 0 0 167
Sziasztok!

Kicsit felhozom a topic-ot, márcsak azért is mert tegnap voltam fogorvosnál. Még a topic elején Bugi bácsi ajánlotta Dr Szűcs Donátot, aki a Gellértben rendel. Szóval mikor először voltam, akkor csak szétnézett, aztán tegnap hozzálátott a munkálatokhoz. Két fogamat kell gyökérkezelni, szóval végighallgattam az ismerőseim horrortörténeteit és tegnap úgy ültem be a székbe, hogy attól rosszabb, mint amit magamnak elképzeltem már úgysem történhet. Az injekció előtt málna ízű zselével érzéstelenítette a területet, semmi Lydocain spray meg ilyenek, aztán amíg hatott a cucc, addig leszedte a fogkövet és polírozott. Aztán jött a gyökérkezelés, amiből tényleg semmit nem éreztem, ill. a flexibilis tű és társainál kicsit nyöszörögtem, amire rögtön adott még érzéstelenítőt. Szóval túléltem, most van egy ideiglenes tömésem. Fogorvosok!!! Ha még olvassátok a topicot, mennyire kell óvatosan bánni ezzel a töméssel?? Ehetek azon az oldalon és fogkefével is dörgölhetem??

Mindenkinek tudom ajánlani, nagyon jó fogorvos és tényleg nem fájt. A végén még meg is dicsért, hogy milyen jól viselkedtem. Szóval most egymást dicsérgetjük, olyan jól sikerült az első kezelés.