patrona Creative Commons License 2001.03.21 0 0 54
dnb123: Ehehe, itt messze nincs olyan rossz hangulat, mint amilyen a DM topicban szokott lenni néha....:-)))))
De nem tudom hol láttál kritikát. Illetve tudom, de az mind pozitív volt. A nagyszájúak meg majdcsak megunják, ne is törődj velük!

Babee: Ha annyira zavar a 40-es hozzászólásod tartalma, írj egy mailt egy Indexes opnak, hogy vegyék ki.

Nem tudom, megkérdezte e már valaki a két MM-et, hogy szeretik e a PSX játékokat?
Megmondom miért kérdezem: Egyszer a Destruction Derby Raw című játékkal játszottam, és meghallottam benne egy olyan emberhang samplinget, ami egy az egyben szerepel az egyik NEO szám koncertverziójában(most meg nem mondom melyikben). Persze lehet, hogy nem ebből a játékból szedték, hanem nekik is megvan ugyanaz a samplingCD, mint a játék zenészeinek.......

Másik PSX-es NEO-s történetem: A Spyro 3 című játék egyik zenéje egy az egyben olyan, mintha NEO lenne. Ki is szedtem magamnak Mp3-ba, és amikor megmutattam a nagy NEOs haveromnak, az táncraperdült a dal hallatán:-))))))))
Amúgy annak a játéknak a zenéjét az ex Police zenekar dobosa készítette.