_Gary_ Creative Commons License 2001.03.12 0 0 7
Pingvin:

Leszedtem az anyagokat, de nagyon messze van a kódkérés mindegyikben, ezért inkább kérdezek:
A példamondatok kérését is kiszedted?
Vagy elfogad bármit?

Pár dolgot elmondanál azokról az ördöglakatokról?

A vírust sem hagytad meg? :))

A Bosszú vírusa sokkal agresszívebb volt, mint a Vadnyugatoké, de mire elmenthettem volna egyet belőle, addigra az EREDETI példányt is legyalulta. A védekezés a leragasztás volt és akkor a Bosszú, hajlandó volt másolatról is működni! A Vadnyugatok már nem!
Ja, hogyan volt megoldva a vadnyugatok védelme?
Itt nem a vírusra és a kódkérésre gondolok, hanem, egyik nibbler-rel sem lehetett tökéletes másolatot készíteni. Mit figyelt a program a lemezen? (pár 23-as hiba van rajtuk, de néha vándorolnak)
Nekem meg van mind a kettő eredetiben, de az Úv2 nem megy, csak ha betöltés után a KEREM VARJON feliratnál kicserélem a lemezt az Úv1-re, onnan ellenőriz valamit, majd elindul. Régebben ment a 2-es is, de azóta öregedett a lemez :(
Egy kis reklám: http://dreamwar.fw.hu
Itt van pár kép, az eredeti programjaimról. Sajnos nem mind scan, de majd később...

Csak ilyen freeze van belőlük? Mert más emulátorokkal nem megy :((
Régebben csináltak 1 file-osakat mindegyikből, abban volt példamondat kérés, de legalább a kazettások is örülhettek! :))

Gondolom Időrőgész azért nincs, mert annak nem volt védelme. Nekem csak a másolat van meg, de az első és második kiadás is! Meg a kazettás törés az első kiadásból, amiben a TSS crackere kijavította a hibákat.

Ha jól hiszem, akkor az Újvadnyugat 3 már nem jelent meg, hiába ígérte István.

A Gálya nagyon király! Robit csak dícsérni lehet!
Sajnos a programodban elfelejtetted kitenni a VISSZA címkét, ami alapjában véve nem okozhat gondodt olyannak, aki valaha turkált a programok lelki világában.
Mert, ugye "...Én gépikódb-an szoktam programozni, csak nem tudom mi az a hexadecimális érték..." Sótész Gögy rulez!

Na, assz'em ennyi elég is lesz belőlem!