CsilladaKilla Creative Commons License 2001.03.07 0 0 29
Ez nagyon alkat kerdese is. Lanyommal 10 kilot hiztam 58-rol, 68-ra (174 cm vagyok), ami a szules utan szinte azonnal lement, viszont tejem az csak akkor volt, ha zabaltam. Ugyhogy a kovetkezo hat het alatt vissza is szedtem szepen mind a tizet. Nyolc honapig szoptattam, aztan amikor abbahagytam szepen elindult magatol lefele a suly (igaz a nagy zabalast is abbahgytam, es csak normalisan ettem, de nem is fogyoztam.

A fiammal kilenc evvel kesobb 23 kilot hiztam, ez viszont nem haj volt, hanem viz sajnos. (nekem is veseproblemaim voltak). Ebbol szinte semmi nem ment le, es csak hat hetig tudtam a picit szoptatni, mert akkor mar nagyon gyogyszert akartak adni. Ahogy elkezdtem a gyogyszert szedni, a 23 kilo az egy het alatt lement! (Hat nem mondom furcsa erzes volt.)

Szerintem az ha szoptatas alatt rajtad marad tulsuly az nem olyan borzaszto, vegul is terhesen sem igazan szexbomba forma az ember, es ezt is fel lehet ugy fogni hogy meg egy kis ido az eletedbol, amit arra szansz, hogy most anya legyel elsosorban. Aztan a legtobb esetben, ha az anyukak visszaternek a szoptatas elotti etrendhez, akkor lemegy az magatol is, foleg ha akkor elkezdesz valami testmozgast.