YoungOld Creative Commons License 2001.03.05 0 0 341
Ma kaptam választ az emilemre tőlük. A helyzet: úgy volt, hogy 7-én jelenik meg a Kraftwerk új albuma (?). Így 9-ére tervezték a bulit. Közben kitolódott ez a dátum nyár elejére-közepére, de a buli meg lesz tartva. 1 KW tag eljött volna (nem tudom, melyikre gondoltak), de most így ő sem lesz. Slam Jr ad egy KW szettet (legalább nem valami névtelen DJ, hanem olyan, aki ért is a cuccoshoz), meg videok, stb. Buli lesz, csak KW tag és új album nélkül. És mivel értetlenkedtem a megtévesztő plakát és honlap miatt, ezért kaptam egy exkluzív jegyet a nevemre "engesztelőül". 1 a bibi: gőzöm nincs, hogy megyek fel, mert paksi vagyok, autó kiesett, mert nem elérhető ebben az időpontban, busz meg szerintem nem megy (illetve jön), és nekem szombat reggel 8-ra Szekszárdra kell érnem (meg előtte azé' haza is). Szóval: KÖNYÖRGÖM, aki paksi, és megy és jön is utána haza, és vele el tudnék menni, annak nagyon nagyon hálás lennék. De ha a budapesti fórum tagok tudnának busz-infóval szolgálni, annak is nagyon örülnék (átszállással is jó).