LoviGabi Creative Commons License 2001.03.03 0 0 336
Hello.

"Csak az a gond ,hogy egyszerre sok cuccost felraksz és az embernek meg minden kéne de ilyen rövid idő alatt 56k-n lehozni lehetetlen... De azért amit tudtam leszedtem... Nem lehet a határidőt meghosszabbítani????? Na mindegy várom a következő újdonságaidat!!!!!! "

Ma egy kicsit beletúrtam a webszerver log-ba, és kigyűjtöttem az általam gerjesztett kimenő forgalmat /vagyis azokra a file-okra utalok, amiket én tettem elérhetővé/ az alábbi időzónákra: 01/Feb/2001:09:49:50 +0100 és 03/Mar/2001:13:20:55 +0100 között (vagyis jó 31 nap)
S úgy, hogy csak az .mp3 kiterjesztésű file-ok letöltöttségét néztem, a végeredmény 13.8 Gb körül van... S mindez annak ellenére, hogy ez -elsősorban- egy mail-szerver.

Emiatt is van, hogy amiket felteszek [bizonyos topicok, levlisták számára] csak rövid ideig vannak fent. Ilyenkor egy kis összetartás kellene hogy működjön. Pl. hogy aki itt letöltötte és van rá lehetősége másoknak is lemásolni (CD-re írás) ha kell, úgy segítsen nekem ebben. Én nem tudok CD-t írni, nincs íróm; a saját anyagaimmal is szoktam küzdeni e téren.

LoviGabi

Előzmény: gabihari (332)