Lőrincz Creative Commons License 2001.02.19 0 0 701
Sziasztok!
Úgy gondoltam, hétvégén megcsinálom a praktikás listát, de aztán rájöttem, ha már csinálok valamit, az legyen majdnem tökéletes! (tökéletest csak a nagyon okosak tudnak!!!!) és ehhez több idő kell. Egy kicsit várnotok kell, sajnos be is vagyok fogva munkailag, de az alapanyag megvan, csak témák szerint kell csoportositani. Később ehhez csak hozzá kell irni amit látsz valahol, és nem felejted el hol is láttad. Igy viszont végig kell mindent nézni, és annyira elmerülsz benne, hogy elfelejted mit is kerestél! Szóval engem a sál témája nagyon megfogott, és találtam két régi Tündér Ujjak-at (1932-ből!) ahol igen érdekes sálak vannak. Kedves Csilla, ha a F.U. leirását nem a legjobbnak találod, akkor ezt kellene elolvasnod. Szóval ezeket a modelleket csak úgy lehet megmenteni, hogy meg kell csinálni! Ezzel kinlódtam, többszöri fejtéssel az egyik sállal. Igérem, hogy elöször a praktikás (nem csak praktikás, de más ujság hivatkozások is) lista, majd a sál lista. Sajnos vizualitásotokat nem tudom kielégiteni, mivel ezek a képek rendkivül rossz minőségűek. Helyette olasz ujság stilusban magyarosan. Azaz leirás szövegben, kép nélkül (ez benne a magyaros!) Na elnézést hogy hosszú voltam! Jó munkát és jó hetet mindenkinek
Lőrincz