TITIKE Creative Commons License 2001.02.18 0 0 125
Kedves Webmastermason,
köszi a választ és mégköszibb a bizonyos mértékű lelkesedést! Azért voltam óvatos a kérdésemmel is, nehogy lehülyézzenek. Én magyarul olvastam mindhármat, és azt mondom elgondolkoztató. Lehet, hogy nem így volt, (de ki tudja már a réges-régi dolgokat valaha is 100%-os bizonysággal megfejteni?) Viszont olyan klassz, hogy egy csapásra hihetővé válnak nyomasztóan zavaros időszakok a Bibliából, a Jézussal kapcsolatos örök kétségek és hozzá még az izgalmas lehetőség a templomosokról, meg a szabdkőművességről. Azért írtam ennyi mindent le, hátha más is kedvet kap elolvasni, és akkor szélesebb körben is meg lehetne vitatni. Addig is jó ilyen Maas (más) -szemmel nézni az egész világot, és tudod, ha ez tényleg így van, nagyon szívesen tartoznék az új világot építők sorába (gyarló asszonyi mivoltom ellenére, vagy éppeg azért).
A harmadik rész is nagyon izgi, további homályokat kutatva. De az már másik asztal témája.
Mr. Bilbo Baggins
PS(Kérdés OFF: új versenyző vagyok, segítsetek, mert valamit nem értek. Elsőre bejelentkeztem Mr Bilbo néven. Ezt most nem fogadja el, hogy ilyen néven nincs regisztrált nick. Ha azonabn újra be akarok regisztrálni ezen a néven, elutasít, hogy már foglalt. Mi vaaan?)
Előzmény: webmastermason (123)