orbanviki Creative Commons License 2001.02.16 0 0 114
Kedves Lieber!

En is olvastam Monus Aront es ki is fejtettem velemenyemet, csakugy mint az Aranyfust musorral kapcsolatban. A Monus Aron irasairol onmagaban is meg lehetett allapitani, hogy abszolut megbizhatatlan forras, hiszen logikailag teljesen ellentmondo dolgok ("bizonyitasok") vannak benne. A zsido "fajra" artalmatlan biolgiai fegyver pedig kb olyan keptelenseg, mint egy olyan bomba, ami csak a balkezeseket oli meg. Gondolkozzunk el egy kicsit, hogy hogyan ol egy mereg, virus, bakterium, es ennek milyen koze lehet a genetikahoz. (Pl afrikaban vannak AIDSre immunis emberek) A genetikai kulonbsegek (mutacio) okozhat immunitast, de a genetikai mutacion alapulo immunitasnak nem a "faji" kerdeshez van koze, hanem sokkal inkabb ahhoz, hogy az egyebkent "hibas" gent az apa/anya atadja a gyerekenek, vagyis az immunitas oroklodjon. A vilagtol teljesen elzart, egymassal hazasodo, minendki mindenkinek a rokona kozossegekben elofodul bizonyos betegsegekkel szembeni immunitas, de ezek a kozossegek viszont sokkal nagyobb veszelynek vannak kiteve ha kimennek a kozossegen kivulre, hiszen a kozossegen kivuli emberekben meglevo mas betegsegekkel szembeni immunitas nincs meg bennuk. (Megette a fene azt a biofegyvert, ha minden arab meghal tole, de amint a zsidok beteszik a labukat Kuwaitba elviszi oket egy egyszeru kis natha!) (A zsido nep pedig aztan a legkevesbe sem mondhato a vilagtol elzartnak)

A DNS szerkezet teljesen kompatibilis az emberi fajon belul. Pontosan ezert tartozik minden ember egy fajba. (Mindenki mindenkivel parosodhat! Es parosodik is.)

A Zurichi zeitungot nem olvasok. Archivumokat pedig plana ertelmetlen. Es ezutan sem fogok, mert ez kb olyan, mint ha azt mondanam hogy benne volt a a Nepszabadsagban. Melyikben? Mikor? Melyik cikk? Hanyadik oldal? Melyik archivum? Tobb millio oldal van egy-egy archivumban!!!

Mar kicsit kezdem unni, hogy mindenki csak azt mondogatja, hogy barhol utana lehet nezni a dolgoknak, meg ha 10-20 percet keresgeljuk a netet akkor hatalmas informacio hegyek tarulnak elenk. Hat en orakig es napokig keresgeltem mire egyaltalan valami minimalisan temaba vago akadt a kepernyore. Irjuk szepen oda a webcimeket. (www.monusaron.com) Copy+paste. 5 masodperc!
En tovabbra is mindenre nyitott vagyok es tovabbra sem hiszek senkinek, csak a logikanak!
Ez alapjan viszont szamomra egyre vilagosabb hogy egyre kisebb es kisebb az eselye barmifele szupertitkos vilaguralomra toro zsido-szabadkomuves osszeeskuvesnek. Osszeskuvesek vannak, voltak es lesznek. Sok zsido, sok szabadkomuves, sok magyar, japan, csecsen, sok mszps es sok fideszes akar maganak hatalmat. Mert az emberek tobbsege minel nagyobb hatalmat akar maganak. Miert? Mert az ember is csak egy allat! Ugyanazok az alapveto motivaciok: eletben maradni, enni, inni, sokasodni. Tulelni! Es erre annal nagyobb az esely, minel erossebb a him, ami ember eseteben minel nagyobb hatalmat jelent. Szerintem ennyi a magyarazat! Ez van a genjeinkben, nem pedig az antivirus! Es mar ironikusan egyszer rakerdeztem: mi lesz a felzsidokkal? Ok csak felholtak lesznek???

Kicsit sajnalom Osszianekat, mert ok nem ilyen topicot akartak, dehat ugy latszik ez erdekli az embereket, igy nem lehet kikerulni. Es erre meg en is ilyen off topicos cikket irok. Bocsi! Ne haragudjatok!