Höri Creative Commons License 2001.01.30 0 0 3
Szia!
Nekem most december vegen volt az eljegyzesem, azt hiszem, ennel romantikusabbat el sem tudtam volna kepzelni. Azzal kezdodott, hogy parom lefoglalt ket ejszakara szallast, azt mondta, pihenni utazunk, es meglepetes, hogy hova. Tudta, hogy Salzburg regi vagyam, es mint ott kiderult oda erkeztunk. Ket ejszakat toltottunk ott, elmentunk vacsorazni, es vacsora kozben-utan elokapott egy gyurut, es feltette a klasszikus kerdest. Nyelni sem tudtam, de azert az igen-t kiboktem...:-)) A gyurut maga tervezte, egy ekszeresszel csinaltatta meg, es titokban hozta magaval. Ez a kiserogyurum. A karikagyuruket most csinaltatjuk, azt mar egyutt dontottuk el, hogy milyen legyen. Ja, es hogy a szulok se maradjanak ki, amikor elkeszulnek a karikagyuruk, elmegyunk a szulokkel egyet vacsorazni valahova egy etterembe, es majd ott felhuzzuk azokat egymas ujjara.

Hugomek egyszerubben (?) csinaltak, szoltak a szuleinknek, hogy akkor eljegyzes lenne ennyi es ennyi fovel, aztan a szuleim megszerveztek otthon a csaladi banzajt, es ott felallt a hugom baratja (azota mar ferje), es megkerte aputol a hugom kezet.

Hat ennyi. Remelem, segitettem.
Höri