Hmmmm Creative Commons License 2001.01.16 0 0 161
Biztos minden azon mulik ki csinalja.
Ahogy en tudom, a szajban felnyitott sebek mindig bedagadnak. Olyan a termeszetuk. Ez van. De elmulik. :))
Nekem egy felig mutetem volt. Nem tudta a srac eldonteni mutet vagy csak egyszeru foghuzas, tehat csinalt egy felmutetet a Paradontologian (nemtom mitjelent, de fogakat tomtek korulottem). Szegeny nene a szomszed szekben egyre nagyobb szemekkel nezett mikor beteritettek tetotol talpig zoldbe, majd gyors egymasutanban harom fertotlenitett muszerekkel megrakott kocsit is odaguritottak es vegul az asszisztens es a doki is megjelent maszkban, fejkotoben, zoldruhaban, bemosakodva. Szep latvany voltam.
Maga a 'mutet' nem volt nagyon kellemetlen, a legrosszabb az volt, hogy hatul dolgozott (fekudt a bolcsessegfogam es nyomta elore az osszes tobbit, ki kellett venni) es a szam sarka igy ki lett dorzsolve.
Utana tenyleg nem nagyon jo, mikor elmulik az erzestelenito, de megfelelo tabletta atsegit az elso ket napon. Persze nekem csontbol szedtek ki fogat, valoszinu azert fajt elegge, es nem a seb. Hogy nalad mit kell csinalni, nem tudhatom, de valoszinu nem lesz annyira fajdalmas utana.
Nekem ra kellett szannom negy napot a gyogyulasra (hetvege plusz ket nap) hogy emberek koze mereszkedhessek, utana meg egy ideig szajfertotlenitovel oblogetni, kb. ket hetig, kontrollra jarni, kivetetni a varrast, de azota is rendben van.
Nem ez volt a legrosszabb elmenyem eddig. :))
Előzmény: Kitty (160)