madjoe Creative Commons License 2001.01.09 0 0 7987
;)
Bassman: Ha van eleg idod olvasgass bele abba a Lin-csi-s szovegbe, amit ajanlottam, es amit valaki be is linkelt ide. Ott hosszasabb fejtegetesek is vannak, a temarol.
Roviden, es szigoruan csak szerintem: a tuzokadas egy trukk, amit barki meg tud tanulni, vagy egy hazugsag, amit szinten barki tud terjeszteni, de az a kepesseg, hogy az egyszeru dolgokat jol csinaljuk nagy felkeszulest igenyel. Olyat, amilyenje csak a mesternek van. A Te sztoridban is azt mondja a tanulo, hogy az en mesterem meg eszik, ha ehes, alszik, ha almos. Ezek nem eygszeru mindenki altal tudott dolgok, hisz akkor nem lenne a mesterem. Epp ezt akarom eltanulni tole.
Az idolizalasrol irtad: nem szabad. Ok, Ok, de epp a mesterrol, mint fogalomrol (Platon utan szabadon: idearol) folyt (szerintem) az ertekezes, nem pedig az en sajat fizikai valojaban is meglevo mentoromrol. Sajna ugyan azt a szoalakot tobb jelentessel is hasznaljuk.

ps.: szakertok: miert van az, hogy mostanaban alig jon le nekem a forum, es a beiras is nehezkes???